Спорт и фитнесФутбол

Евро 2008: резултати

EURO 2008 - тринадесети Европейското първенство, която се проведе в Австрия и Швейцария. Е вторият турнир, провеждан в две страни. Аз проведе от 7 г. до 29 юни 2008 г.. Турнирът участваха 16 отбора. Екипи от приемащата могат да участват пряко. Останалите 14 отбора са се класирали и са разделени на групи.

За правото да бъде домакин на Евро 2008 и се бореше с Руската федерация, но бързо оттегли кандидатурата си, както се прилага за Световната купа по 2018.

Промени в правилата

Европейско първенство 2008 спомни промяната в правилата. "Gold" и "сребърни" гола бяха отменени, която работи в предишния турнир. На квалификационния турнир не се провежда плейофите.

Русия в квалификационните мачове

В квалификациите не са имали усещане. Всички участници бяха разделени в седем групи, от които излязоха на финала от двата отбора.

Чрез квалификациите руски отбор излезе с нов треньор. Те станаха холандецът Гуус Хидинк. Той заменя Семин, който не успя да води отбора до Световното първенство през 2006 година.

Групата стигна до Русия Хърватска, Англия, Израел, Македония, Естония и Андора. Първите три отбора бяха основните съперници в борбата за достъп до ЕВРО-2008. Таблица беше интересни мачове и разпалят не се получи крайният етап. Англия започна квалификационен кръг не успя. Първо аз не можех да победи Македония (0: 0), а след това напълно загубени Хърватия (0: 2). Руски екип, който е плюс. Тя започна много по-добре, завързани с Израел и Хърватия. Индикатори всели надежда в сърцата на феновете.

Като продължение на отбора Хидинк са се повишили начин Естония и Македония, които с еднакъв брой точки (2: 0) са били бити. Той не я и екипа на Андора спре. Втори мачове на краката са приключили в полза на Русия.

Особено интензивни боеве бяха против британците. Първите дома игра изобретателите на футбола спечелиха с трошене резултат от 3: 0. Англия е на втора линия, в навечерието на Русия на пет точки. Реваншът се проведе в "Лужники". Мачът е кръстен "игра на годината". Британците открита сметката, но не успяхме да я задържат. Първо спечели дузпа Павлюченко, а след това той водеше отбора си напред.

За да излезете от групата руснаците трябваше да победи Израел и Андора. Това е мястото, където играчите и правят нервни феновете. Израел не е в състояние да вземе победата, загуба 1: 2. Сега Англия е достатъчно, за да връзвам с Хърватия и отидете на ЕВРО 2008 с второ място като с равен брой точки с екипа ни имаше предимството на други показатели.

Въпреки това, Хърватия, която вече е вън от първото място, реши да адекватно завърши своя път към претъпкания "Уембли". До 14-ти минута на мача хърватите бяха с 2: 0. От втората половина, домакините успяха да играе две топки, но веднага пропуснали. Русия в паралелна мач победи Андора с минимален резултат, и отиде до Евро 2008. Можем да кажем, че Хърватия се превърна в пас за турнира.

Евро 2008 по футбол

В допълнение към Австрия, Швейцария и Русия отиде на турнира, Полша, Португалия, Италия, Франция, Гърция, Турция, Чехия, Германия, Испания, Швеция, Румъния и Холандия.

Група А

Държава: Португалия, Турция, Чехия и Швейцария.

Националният отбор на Чехия, която анализатори считат за фаворит в групата на ЕВРО 2008 футбол, не успя в два мача и спечели едва на трето място. Най-хубавото беше, постигнат от Турция и Португалия, вкара шест точки.

Група B

Държава: Хърватска, Германия, Австрия и Полша.

Тук блестеше хървати. Лесно те са в състояние да вкара девет точки и да преминете към плейофите от първото място. Вторият ред отиде в Германия, което не е лесно да си сдържан. Австрия се бори до последната минута, но за да се придвижва по-професионално противник не можеше.

Група C

Статус: Холандия, Италия, Румъния и Франция.

И най-лошото в "групата на смъртта" са французите. Започнахме с несигурен равенство в мача срещу Румъния, а след това напълно загубени в два кръга. Холандия са най-силният от всички и лесно премахване на групата. Второ място зае Италия.

Група D

Държава: Испания, Русия, Швеция и Гърция.

Евро 2008 Русия стартира масивна поражение от Испания. На четири гола от испанците отговори само един Павлюченко в края на мача. Актуални шампиони на Европа (Гърция) са дали път към Русия с минимален резултат. Евро 2008 Русия продължава победа над Швеция (2: 0). Distinguished блестеше докато Павлюченко и Аршавин. Този резултат е вече постижение. Преди това, в новата история на Русия не е бил ударен в плейофите на Европейското първенство. Испанците и руснаците продължават завоеванията си на Европейското първенство по футбол 2008. Мачове, че нашият екип е имал в този турнир, са се превърнали в класика.

1/4 финали

В първия четвъртфинален мач сближили Германия и Португалия. Играта дава много горещо. До 25-тата минута, благодарение на гола на Клозе и Shvayshtaygera германци вече са били в сметката. След 40 минути игра, Португалия вкара първия гол, но дож врагът те не могат. През втората половина, Балак прави резултата 3: 1, но в крайна сметка португалците отбеляза гол утеха.

Хърватия е в бой с Турция любим. Team успя да мине без група загуба и е щастлив да стигнем до турците. Все пак основната време на мача завърши наравно (1: 1), както и в Турция се проведе в полуфиналния наказание.

1/4 Русия стана след няколко Холандия - отборът, който победи всички противници в групата. Шансовете да излезем победители срещу такъв страхотен екип са нула. Въпреки това, "оранжев" показа незадоволителни футбол, за които са били наказани. Редовното време завърши с равенство (1: 1), но в допълнителните руснаци са били в състояние да вкара два красиви гола.

Трайни опоненти Испания и Италия издаде скучен мач, който решава първата победа в изпълнение на дузпи.

полуфинал

Руски отбор за пореден път трябваше да се конкурира с Испания. До 50 минути успя да съдържа испанците, но след това последвано от три цели, които се изпращат на руснаците дома си.

В другия полуфинал сблъсъка между Германия и Турция. На второ място, окуражен след победата над Хърватия, те хвърли всички сили в атака. Те го правят, но германците все още са по-добри. Резултати - 3: 2.

финал

В последния мач не отговори на очакванията на брилянтна игра. Единственият гол бе отбелязан от Торес и помогна на Испания да вземе втората европейска титла.

Copyright © 2018 bg.unansea.com. Theme powered by WordPress.