Спорт и фитнесФутбол

Надявам се "Зенит" - Евгений Чернов

Евгени Чернов - един млад руски играч, който играе в позициите на защитник и полузащитник. Ученикът на футбола Томск в момента защитава цветовете на Петербург "Зенит".

сибирски характер

23 октомври 1992 г. Е роден Евгений Чернов. Той е роден в Томск, град, далеч от футбола, но от детството се интересуват от този спорт. Всеотдайност и упоритост в много отношения е определено положението, в което той играе - в централната зона на.

В 17 години, Черно идва за първи път стандартното приложение, "Том" на руски финал по. През същата година, на 13 август, той прави дебюта си в младежките отбори на турнира. Rival стомана Самара "Криле на руснаците." Въпреки това, първата палачинка е на бучки - "Том" изгубени (0: 3).

На следващата година, екипът се опита в "Mostovik-Приморие" от Ussuriysk, говорейки в зона "Изток" на втора дивизия, но в крайна сметка реши да остане в Томск и да получите практика в първенството на младежта.

Скоро се включи в обучението на основния екип.

Дебют във Висшата лига

От 2011 г. Евгений Чернов биография, който след това стана драматично промяна започна да пада в опит за мача във Висшата лига. Въпреки това, на първия освободен едва през 2012 година.

Това се случи на 27 април. "Том" се опита да продължи пребиваването във Висшата лига, и неговият съперник - къдрене "Амкар" - е един от лидерите в борбата за 8-16 място. Чернов се появи на терена в продължение на 80 минути, вместо Nikity Bazhenova, но повлияе на резултата от мача не можеше, срещата завърши наравно (0: 0). Според резултатите от началото на сезона, "Том" е напуснал футболните елит.

В Първа дивизия

Следващата година Евгений Чернов проведе в Оренбург "Gazovik", обслужващи район "Урал-Волга район" на втора дивизия. Играчът играе 19-те мача, които са отбелязани 4 отбелязани гола. Заедно с екипа в края на сезона, за да отпразнуват завръщането в Първа дивизия.

Следващият клуб халфът стана Дзержински "Химик", говорейки в Първа дивизия. Тук той също играе на заем. За кратко време той се превръща в един от най-големите играчи в централната линия, е в състояние да ви помогне да клубния резиденция в Първа дивизия.

В резултат на това, един играч, "Химик" Чернов остава до 2015 г., когато отборът все още отиде до спад в класната стая. През това време той прекарва 58 мача и вкара един гол.

2015 Евгени Чернов изразходвани за заем в Красноярск "Енисей". В клуба той прекарва само половин сезон - преди зимната пауза, а след това обратно към "Том". През това време той успя да играе в 18 мача. Въпреки това, има не успя гражданите Томск. През 2016 г. Чернов интересуват от няколко клуба, най-вече в "Краснодар" и "Зенит".

В града на Нева

През януари той подписа договор с нов клуб Евгени Чернов. "Зенит" в началото не го считат за един играч база, въпреки че играчът пътувал с първия отбор на лагера в Австрия.

За първи път тениска "Зенит" Black постави в приятелски мач срещу иракския клуба ", работещи в Ирак." Чернов отиде на терена в стартовия състав, прекарал цялата първа половина. Играта не е пълен с опасни моменти, и най-накрая приключи с равен резултат - 0: 0.

На две култури са участвали в 8 приятелски срещи за "Зенит" Евгений Чернов. Футболистът е играл най-много на терена по време на мача срещу швейцарците, "Сион" - 62-та минута. Въпреки това, за да помогне на отбора си не може да "Зенит" загубиха с 1: 3.

В "Зенит" основа

Докато мастилото не се получи в основната част от Петроград в официални мачове, той играе за клуба ферма, "Зенит-2", който играе в първенството на Първа дивизия под ръководството на Владислав Радимов. За тази команда Юджийн беше играл 26 мача и вкара един гол.

За да направи своя дебют в първия отбор футболист падна в мачове от 1/16 финалите на руското първенство. Санкт Петербург група отиде да посети екипа Първа дивизия - ФК "Тамбов". Чернов излязъл на терена в стартовия състав и прекарва на поляната в продължение на 90 минути.

В защита на "Тамбов" големи проблеми "Зенит" не е създаден, така че неговият екип дебютант време не се развали. Въпреки, че е сформирана първата половина, а в ожесточени битки, за откриване на сметка "Зенит" едва преди почивката можеше. Но през втората половина на tambovchane на среща напълно се разделиха. В резултат на това на срещата завърши с резултат 0: 5 на срещата за гостите.

В английската Висша лига в "Зенит" дебютира 24 октомври Евгени Чернов. Снимки футболист в този ден, украсена фото репортажи за мача. Той излязъл на терена в стартовия състав, но на почивката бе заменен от Артур Юсупов. Pitertsy спечели - 1: 0.

Въпреки факта, че мастилото се изразходват само половината, той харесва треньорския щаб. Следващият мач се появи отново в основата. И съперник се оказа основният човек, Eugene - родната "Том", като част от която той никога не е бил в състояние да стъпи.

И веднага след като той е в състояние да се провери в производствени дейности. След 26 минути игра, Чернов нарязани за изключителна прецизност езда в вратар, който пое топката Dziuba го хвърли върху хода на Кокорин, който ясно удари. 1: 0. До края на мача резултатът не се промени. Така Юджийн пряко са участвали в победата над бившия си клуб.

С всеки мач, той все повече се фиксира в базата на "Зенит" в близко бъдеще се надява да се превърне в ключов играч на този клуб, успешно участва не само в областта на отбраната, но в обидни действия на екипа.

В националния отбор

През 2011 г. Евгений Чернов е първият призован на местоположението на младши националния отбор на Русия по футбол. По това време той е бил на 19 години.

Чернов взе участие в международен турнир за момчета, родени през 1992 г., която се проведе в Португалия. Дебют в мача срещу французите, на 62-та минута, Юджийн влезе като резерва. Имайте предвид обаче, ефективно действие не е успешно, срещата завърши наравно - 0: 0. Като цяло той е прекарал за националния отбор 3 игри, а в националния отбор вече не се обади.

Днес, с навлизането на главния управленския екип на Станислав Cherchesova шанс дойде за всеки.

Copyright © 2018 bg.unansea.com. Theme powered by WordPress.