Спорт и фитнесХокей

Колко минути почивка от хокей? двусмислен отговор

В света има три основни вида хокей. Най-популярният (у нас) - хокей на лед. Но също така има хокей, хокей на трева. Така че на въпроса, колко минути на почивка в хокей, отговорът не винаги е ясна.

голф

Хокей игри се провеждат в специално обозначените кутии, които се наричат платформи.

В поле поле хокей е с размер на 91.4 m от 55 m. Покритието е обикновено трева, но понякога синтетични или глина.

Банди поле достига 90-110 м до 50-65 м, с шайба - 51-61 m 24-30 м в двата случая игрите се провеждат в местата за лед ..

мултиплейър

Независимо от вида, хокей е колективна игра. В хокея на трева и топка екип се състои от единадесет играчи, един от тях - на вратаря. Играчите на хокей на лед в областта на шест, те се променят периодично по време на игра, с изключение на вратаря. Той е постоянен елемент.

Каква е продължителността на почивката в хокей?

Съвпадение в хокея на трева се състои от два периода от 35 минути. всеки и една вдлъбнатина 20 минути. Банди и две периоди, но в продължение на 45 минути, както и един от същия интервал от време -. Двадесет минути. Колко минути почивка в хокей на лед, най-популярната игра? Така че, ние имаме три стандартни двадесет минути. Така нетната време на играта се шестдесет минути. Прекъсвания две. Те издържат в продължение на петнадесет минути всеки и са стандартни за всички състезания, проведени от Международната федерация по хокей. Колко прекъсване в хокей на лед? 15 минути.

Изключения от правилото

Въпреки това, тъй като 11 януари 2013 в първенството на Continental хокейна лига на (KHL) се разпада между периоди се увеличиха до седемнадесет минути. Така че колко минути на почивка в хокей сега? Европейските спортисти ще почиват в продължение на две минути по-скоро като другарите си в чужбина от НХЛ.

Допълнително време и почивките

Ако по време за резултата от мача не е била отворена, или е равен, а след това обикновено се предписва допълнително време, т.нар извънреден труд. Ако извънреден труд и не донесе никакви резултати, перфорирани дузпи снимки (куршуми). Техният брой, както и продължителността (и необходимостта от по-голямата част) извънреден труд, предварително обсъдени по време на хокеен турнир на регламента.

От неговото значение, зависи от принципа на определяне на времето на извънреден труд и почивки. По този начин, в известни лиги (NHL и CHL) в неутрален резултата се определя прекъсване на петнадесет минути и след пет минути извънредно (чист време) преди първата цел. Ако и двата отбора не успяха, прекарват се налива лед. Това отнема десет до петнадесет минути (една допълнителна пауза). След това следват наказателни удара, или куршумите, трима от всеки отбор. Когато валци продължат до първия гол на шайбата или противник първата мис.

Крайният етап на големи първенства (за Световната купа, например) е вече един от четвъртия извънреден труд удължен до десет минути чисто време. След това (отново връзка оценка), които bullitny изпълнение. В последната минута, когато редовното време (шестдесет минути) сметката е открита или не го прави, докато извънреден труд продължава до първата от целите си. И това може да се удължи за дълго време. Финалът - сериозен въпрос, и няма победител в него е, или не прави. Колко минути пауза между хокей извънреден труд и водещи символи? Всички същите 15 минути.

родното място на хокей

Родното място на хокей , се счита за Канада, по-специално в Монреал. Но напоследък това твърдение се оспорва, като например Нова Скотия и Онтарио. Някои изследователи отиват по-далеч и привличане на общественото внимание към картините от холандски художници от шестнадесети век, когато на замразено езеро изобразяват хора, занимаващи се с много подобен на игра на хокей. Въпреки това, европейците обърнали внимание хокей като спорт само в началото на ХХ век. Така че Канада не е само традиционните, но и заслужено носи заглавието на предците на хокей.

Copyright © 2018 bg.unansea.com. Theme powered by WordPress.